Porsche zraz Piešťany 2017

O nás

Porsche Fans Slovakia je neformálny „klub“ automobilových nadšencov Porsche na Slovensku, ktorý je zameraný na úplne všetky typy automobilov Porsche. Budeme veľmi radi, ak o nás poviete svojim známym, no predovšetkým majiteľom automobilov Porsche na Slovensku, vďaka ktorým nás bude stále viac.

Buďte neformálnym členom Porsche Fans Slovakia – stačí vlastniť Porsche!

Radi by sme vás majiteľov automobilov Porsche pozvali k neformálnemu členstvu – keďže o nič veľké nejde nechceme vás zaťažovať žiadnou administratívou, nechajte nám na seba kontakt, napíšte nám mail na office@porschefans.sk v tvare: meno a priezvisko, email a typ vášho Porsche – a ste neformálnym členom Porsche Fans Slovakia 🙂 Budeme vás informovať o Porsche aktivitách na Slovensku, samozrejme Vám vieme poradiť so servisom a náležitosťami týkajúcich sa automobilov Porsche.

Porsche zraz Piešťany 2017

Ako financujeme Porsche Fans Slovakia?

Nezbierame žiadne členské finančné príspevky. Naše podujatia robíme z nadšenia pre tieto automobily, financujeme to z vlastných zdrojov no pokiaľ by ste nám chceli po tejto stránke pomôcť, kontaktujte nás a my sa s Vami radi stretneme.

Každý z nás sa môže zapojiť do tvorenia obsahu Porsche Fans Slovakia

Ak radi fotíte, kamerujete, píšete blogy o autách, ste organizačný typ a radi by ste nám pomohli – napíšte nám – v budúcnosti by sme radi robili viac Porsche zrazov na Slovensku.

Porsche zraz Piešťany 2017 – presun automobilov Porsche do Porsche Centra Bratislava

Zaujíma nás Váš názor

Ak máte nápady ako vylepšiť Porsche Fans Slovakia, alebo nám chcete pomôcť, napíšte nám na email office@porschefans.sk alebo do správy na facebook.com/porschefansslovakia – budeme sa tešiť na vašu pomoc, nápady a stretnutie s Vami.

Ostaňme v kontakte

Napíšte nám na horeuvedené kontakty Váš email a my vás budeme informovať o našich eventoch.

Porsche zraz Piešťany – účastníci Porsche zrazu v Porsche Centre Bratislava

Buďme spolu každý deň v spojení

FACEBOOK.COM/PORSCHEFANSSLOVAKIA

INSTAGRAM.COM/PORSCHEFANSSLOVAKIA

Vedeli ste že
Prvý automobil nesúci názov meno Porsche vznikol u našich susedov? Štyristo kilometrov juhozápadne od Bratislavy, v rakúskom mestečku Gmünd in Kärnten, pôsobila medzi rokmi 1944 a 1950 konštrukčná kancelária Ferdinanda Porsche. Tam vznikol aj prvý automobil s týmto slávnym menom.

Porsche zraz Piešťany – účastníci Porsche zrazu v Porsche Centre Bratislava

Pripravujeme pre Vás -Porsche zraz na Bratislavskom hrade