O nás

Vitajte na stránke najväčšej Porsche komunity na Slovensku!

Budeme veľmi radi, ak o nás poviete svojim známym, no predovšetkým majiteľom automobilov Porsche na Slovensku, vďaka ktorým nás bude stále viac.

Kto sme?

Porsche Fans Slovakia je neformálny „klub“ automobilových nadšencov Porsche na Slovensku, ktorý je zameraný na všetky typy automobilov Porsche. V súčastnosti patrí medzi najväčšie automobilové kluby v Európe, takmer s 400 člennou základňou majiteľov Porsche.

Buďte neformálnym členom

Radi by sme vás majiteľov automobilov Porsche pozvali k neformálnemu členstvu. Keďže o nič veľké nejde nechceme vás zaťažovať žiadnou administratívou. Napíšte nám správu na facebooku, alebo email a my Vás budeme informovať o našich aktivitách. Samozrejme vám vieme poradiť so servisom a náležitosťami týkajúcich sa automobilov Porsche.

Nezbierame žiadne členské finančné príspevky. Naše podujatia robíme z nadšenia pre tieto automobily. Činnosť financujeme z vlastných zdrojov no pokiaľ by ste nám chceli po tejto stránke pomôcť, kontaktujte nás a my sa s vami radi stretneme.

Ako nám môžete pomôcť?

Ak radi fotíte, kamerujete, píšete blogy o autách, ste organizačný typ a radi by ste nám pomohli s tvorením obsahom Porsche Fans Slovakia napíšte nám na office@porschefans.sk, alebo do správy facebook.com/porschefansslovakia Pokiaľ chcete byť súčasťou organizačného tímu Porsche Fans Slovakia – našou podmienkou je preukázateľné vlastníctvo automobilu Porsche.

2% dane z príjmu

Pomôžte nám rozvíjať komunitu, podporte nás darovaním 2% dane z príjmu.

Koho aktuálne hľadáme?

Každého, kto nám vie pomôcť s úpravou článkov po migrácii webu.

Zaujíma nás Váš názor! Ak máte nápady ako vylepšiť Porsche Fans Slovakia, alebo nám chcete pomôcť

Porsche Fans

Porsche Fans Slovakia je neformálne združenie automobilových nadšencov Porsche na Slovensku. Email: info@porschefans.sk Porsche Fans Slovakia je registrované občianske združenie na Ministerstve vnútra SR pod číslom VVS/1-900/90-44668 - 1 IČO: 42390281 DIČ: 2120766670

Prihlásiť sa k odberu noviniek


    Podporte nás

    Pomôžte nám rozvíjať komunitu, podporte nás darovaním 2% dane z príjmu.

    © 2022 Porsche Fans Slovakia