Diskusia k plánovaným akciám

Aj napriek pandemickým opatreniam neprestala komunita porschefans žiť. Od veľkých akcií sa život v komunite presunul k menším, osobnejším stretnutiam.

Na sociálnych sieťach začali žiť nové slovenské komunity venované značke Porsche, kde sa sústredil „denný život“ fanúšikov. Vítame tieto aktivity a sme radi, že aj napriek nepriazni opatrení si majitelia a fanúšikovia značky Porsche našli cestu k sebe.

Preto by sme radi naštartovali diskusiu k budúcim akciám, ktoré chceme rozdeliť na dva typy akcií, ktoré sa budú aj prelínať:

  1. akcie pre fanúšikov jazdenia, kde sa bude viac jazdiť po zaujímavých cestách nielen na Slovensku,
  2. eventy rodinnejšieho zamerania, ktoré budú určené pre celé rodiny, teda aj pre deti a manželky.

Prvá z nich bude o organizovanom jazdení (a najmä jazdení), s presným itinerárom. Tento druh akcie viac poteší fanúšikov jazdy.

Druhá bude určená najmä pre rodiny a aktívnejší oddych, kde nie je tak striktne určený program, snáď okrem večerného programu. V tomto prípade si na svoje prídu aj partnerky/partneri a deti. Nebojte sa, zaujímavé cesty a jazdenie neostanú bokom. Budú však voľnejšie a menej organizované. Záujem o takýto druh akcie si vyskúšame už nabudúci rok.

Ak máte iný nápad, prosím podeľte sa s nami emailom alebo v diskusii na FB.

tour

Pridaj komentár

Porsche Fans

Porsche Fans Slovakia je neformálne združenie automobilových nadšencov Porsche na Slovensku. Email: info@porschefans.sk Porsche Fans Slovakia je registrované občianske združenie na Ministerstve vnútra SR pod číslom VVS/1-900/90-44668 - 1 IČO: 42390281 DIČ: 2120766670

Prihlásiť sa k odberu noviniek


    Podporte nás

    Pomôžte nám rozvíjať komunitu, podporte nás darovaním 2% dane z príjmu.

    © 2022 Porsche Fans Slovakia