Porsche Fans Family Day 2019

Porsche Fans Family Day

Pozývame Vás na medzinárodné stretnutie automobilov PORSCHE FANS FAMILY DAY, ktoré sa uskutoční 14.9.2019 na Bratislavskom hrade.

Program a pokyny

(Vopred ďakujeme za Vašu spoluprácu pri dodržiavaní harmonogramu a pokynov, ktorá nám pomôže dosiahnuť maximálny zážitok pre Vás)

10:00 otvorenie brán podujatia pre verejnosť a registrovaných účastníkov

 • pri hlavnej bráne Hradu prejdete cez registráciu, kde Vás ďalej usmerní organizačný tím 
 • rešpektujte, prosím, pokyny organizátorov a maximálnu povolenú rýchlosť v areáli 10 km/h
 • prosíme Vás, aby ste mali Váš automobil riadne odparkovaný v areáli Bratislavského hradu do 11:00 (oficiálne otvorenie podujatia), najneskôr však do 13:00 (vstup s automobilom vám bude umožnený aj po 11:00 do priestoru areálu zrazu)

11.00 hlavné otvorenie podujati

 • predstavenie zaujímavých automobilov, limitovaných edícií vo forme rozhovorov s majiteľmi a redaktormi zo sveta auto – moto
 • predstavenie Lightspeed Classic
 • predstavenie modelového radu 911 (všetky generácie)
 • súťaže vo forme kvízov v chillout zóne
 • food zóna – šéfkuchári Andrea Ena a Daniel Hrivňák pre vás pripravia vynikajúce jedlá
 • DJ

Moderátorka podujatia: Lea Daniš

V Chillout zóne si môžete zobrať lehátko alebo deku a vychutnať  si atmosféru hradného parku so svojimi priateľmi a samozrejme sa zapojiť do súťažných kvízov o drobné ceny. Počas nášho podujatia budú prebiehať v inej časti hradného areálu na Bratislavskom hrade aj korunovačné slávnosti, čiže aj toto podujatie môžete zároveň navštíviť, prípadne si pozrieť prehliadku Bratislavského hradu alebo historickej časti Starého Mesta.

14.00 – 14.30 zoraďovanie kolóny automobilov

 • keďže nás podľa predbežných odhadov bude viac ako 180 automobilov, dôrazne prosíme o dodržiavanie dopravných predpisov, pokynov organizátorov
 • trasa bude nasledovná: Staré Mesto – Patrónka – diaľnica D2 smer Brno – pri Lozorne zídeme z diaľnice D2 a pokračujeme smerom na Pernek a Pezinskú Babu až po reštauráciu Fast Ride na vrchu Pezinská Baba (drevenica na veľkom parkovisku pri zjazdovke)

15:00 – 15:30 príjazd na Pezinskú Babu, reštaurácia Fast Ride na vrchu Pezinská Baba

 • tu sa oficiálne ukončuje podujatie – spravíme si podľa možností spoločné fotky na veľkom parkovisku, reštaurácia je rezervované pre účastníkov podujatia, pokiaľ môžete určite príďte na Porsche Fans After Party o 20:30 do vinotéky One More.

20:30 Porsche Fans After Party Vinotéka One More, Zámocká 38, 811 01, Bratislava – Staré Mesto

 • dress code Porsche oblečenie
 • môžete so sebou zobrať aj vašich priateľov a príďte samozrejme bez áut 🙂

Podujatie je určené pre všetky typy automobilov Porsche.
Prosíme o príjazd s automobilmi na podujatie do 10.45 hod.
Bezplatný vstup a registrácia.

Počas podujatia je pripravená exkluzívna gastro zóna a vy si tak budete môcť vychutnať nielen krásne športové automobily Porsche, ale aj pravú taliansku pizzu od „Taliana“ šefkuchára Andrea Ena, exkluzívny hamburger ktorý vám pripraví šéfkuchár Daniel Hrivnák ale aj ázijskú kuchyňu od Poké Bar.

Prosíme o potvrdenie Vašej účasti vyplnením registračného formulára:
https://www.porschefans.sk/registracia/

Generálny partner podujatia:
Porsche Centrum Bratislava

Partneri:

Právna formulka 😉

Vzhľadom na verejnosť a účel podujatia Porsche Fans Family Day, ktorým je popularizácia automobilov značky Porsche, svojim vstupom na podujatie organizátorovi podujatia a partnerom podujatia udeľujem súhlas na zverejnenie fotografií, videí či iných obrazových záznamov zachytávajúcich svoju podobizeň alebo svoj majetok, na webovej stránke www.porschefans.sk a na sociálnych sieťach facebook a instagram komunity Porsche Fans Slovakia.

familyday

Porsche Fans

Porsche Fans Slovakia je neformálne združenie automobilových nadšencov Porsche na Slovensku. Email: info@porschefans.sk Porsche Fans Slovakia je registrované občianske združenie na Ministerstve vnútra SR pod číslom VVS/1-900/90-44668 - 1 IČO: 42390281 DIČ: 2120766670

Prihlásiť sa k odberu noviniek


  Podporte nás

  Pomôžte nám rozvíjať komunitu, podporte nás darovaním 2% dane z príjmu.

  © 2022 Porsche Fans Slovakia